האם החלום שלכם הוא בר הגשמה? | תמיר חלבי

תמיר חלבי מזמין אתכם "להיות האדם שנועדתם להיות ולחיות מתוך תשוקה". אל תחכו למשבר, מחלה, לרגע האחרון. יש לכם את היכולת לתפוס את החלום שלכם ולהגשים אותו עכשיו. אך האם החלום שלכם הוא בר השגה? מציאותי? במאמר זה תמיר עובר אתכם שלב שלב לבדיקת היתכנות שתעזור לכם להעריך עד כמה החלום שלכם בר הגשמה וגם תקבלו על הדרך כלים שיגדילו את הסיכויים שלכם לממש אותו.

קרא עוד  

נפלאות הדמיון המודרך | מוריה רובין קסוס

הדמיון הוא כלי חזק ועוצמתי לריפוי פיזי ונפשי, לשינוי דפוסים, ליצירת מציאות ועוד. במאמר מרתק מוריה רובין קסוס חושפת בפנינו איך זה עובד ואיך אנו יכולים להשתמש בכלי העוצמתי הזה ביום יום. בונוס - תהליך דמיון מודרך מוקלט בסוף המאמר - להפגת מתחים והתחלת היום מתוך שלווה ורוגע.

קרא עוד  

איך נוכל להשיג את עבודה שאנחנו באמת רוצים? | מור קליינר

מור קליינר - מאמן קריירה במאמר קליל ופשוט שממלא במוטיצביה, מחזק ונותן השראה על השגת המטרות שלנו בחיים בכלל, והגשת העבודה שאנו רוצים בפרט. אחרי שתקראו את המאמר - תבער בכם האש להניע ולעשות את הפעולות הנדרשות להגשת העבודה שאתם באמת רוצים. ספרו לנו שהצלחתם;-)

קרא עוד  

איך למצוא קריירה מהנה ומתגמלת ב 5 שלבים פשוטים | מור קליינר

אם אתם מתלבטים באיזו עבודה לבחור, איזה מסלול קריירה מתאים לכם או שאתם עוד לא יודעים בכלל מה בא לכם , אבל אתם יודעים שאתם רוצים לעבוד בעבודה שאתם אוהבים ונהנים ממנה - המאמר הזה בול בשבילכם! ספויילר: מור קליינר הכין לכם מדריך מתנה מקצועי ומעוצב. תמצאו אותו בסוף המאמר. בהצלחה.

קרא עוד  

בעלי עסק עצמאיים- תחגגו ט"ו בשבט כל השנה | הדס וילף

הדס וילף- מאמנת אישית ועסקית, NLP טריינר, מזמינה אותכם, העצמאים, לחגוג ט"ו בשבט כל השנה. מה זה אומר ואיך זה קשור לעוגת שקדיה? במאמר קצר ומקסים על צמיחה אישית ועסקית, על הסתכלות שונה, ועל השאלה של השכירים שאינם מבינים את עולם העצמאים - "עבדת היום?"? מה זה אומר לחגוג ט"ו בשבט כל השנה?

קרא עוד  

פריחה היא עוד נקודה בזמן בספירלה האין סופית של הצמיחה | אור ראכלין

פריחה היא עוד נקודה בזמן בספירלה האין סופית של הצמיחה. אור ראכלין- מאמנת בשיטת סאטיה, פוקחת את עינינו לראות את הדרך שלנו לפרוח ולצמוח. להתבונן פנימה- להכיר את עצמנו- ולראות מה אני רוצה להיות ומי חשוב לי להיות. איך נדע שאנחנו בתהליך צמיחה? קצר ולעניין ומשאיר מקום למחשבות עמוקות.

קרא עוד